WSPÓŁPRACA

Włożyłeś wiele energii w organizację? Nie zapomnij o wykończeniu.
Życie eventu nie kończy się wraz z jego ustaniem. Drugie życie eventu zależy od wizerunku jaki mu nadamy.

Zdarza się że koncert na którym było sto osób wywoła zainteresowanie tysiąca – właśnie dzięki zdjęciom - w eventach tak samo jak w fashion – produkt sprzedaje się głównie dzięki zdjęciom.

Dlaczego warto zamówić fotografa a nie „znajomego który kupił lustrzankę i coś pocyka”?
Profesjonalny fotograf robi zawsze zdjęcia na tym samym poziomie. Ufasz szwgarom, ciotkom i trenującym studentom ? Warto wierzyć w ludzi  - jednak warto też mieć pewność że fotograf wie co robi.

Szwagier który świetnie fotografuje kwiaty – jest świetnym fotografem kwiatów – jak odnajdzie się z ciemnym obiektywem w nieoświetlonej sali?

Fotograf który jedynie ?często? robi fajne zdjęcia nie gwarantuje jakości ? nie wiadomo czy dany temat trafi w jego ?wrażliwość i umiejętności?.

Miałem przyjemność fotografować już wszystkie możliwe eventowe tematy - jeśli mnie zaskoczysz [moje długie milczenie w słuchawce] dostaniesz rabat.

Jeśli potrzebujesz porady zadzwoń do mnie ? 500 307 276.

Dlaczego mnie wybrać?
Mam wieloletnie doświadczenie w fotografii reportażowej i eventowej potwierdzone regularną współpracą z wymagającymi klientami (vide portfolio).
Nigdy nie zepsułem zdjęć. Nie biorę przykładu z branży budowlanej – przyjeżdżam trzeźwy i bez cementu na ubraniu :)
Mam własny sprzęt/transport/serwer.

Kilka uwag o współpracy.
1. Zlecenie traktuje jako projekt realizowany wspólnie z klientem ? zrobię dobre rzeczy ale Ty Kliencie ? powiedz  do czego chcesz użyć zdjęć a ja zaproponuje jak mogłyby wyglądać.
2. Przed przyjęciem zlecenia należy jasno określić w jakim medium będą używane zdjęcia ? inaczej obrabia się zdjęcia dla internetu i wydruku.
3. Obróbka zdjęć i sam proces selekcji zdjęć jest działaniem autorskim które buduje wizerunek autora ? nastawiony jestem na współpracę i pełne zadowolenie lecz prośby dotyczące przekazania ?wszystkich oryginałów? nie są możliwe do spełnienia.
4. Przed finalizacją obróbki chętnie przedstawiam próbki zdjęć jednak trzymam się ustalonych terminów ? nie daję gotowego materiału ?trochę wcześniej?.

5. W  szczególnych  sytuacjach możliwa obróbka ekspresowa  – 15 zdjęć do 6 godzin od zakończenia eventu. Opcja możliwa w ramach wcześniejszych ustaleń. (szybka relacja dla facebooka/portali)

6. Przy wycenie obsługi eventu istotne są parametry:

+ czas trwania eventu

+ obszar pracy

+ ilość wymaganych zdjęć

+ ilość osób zgromadzonych na evencie

Przykład:

a) impreza na 100 osób trwająca 3 godziny w jednopoziomowej restauracji

ORAZ

b) impreza na 700 osób również trwająca 3 godziny odbywająca się równolegle na czterech piętrach

- to dwa różne przypadki – wycena będzie się różnić.

7. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące fotografii ? zadzwoń: 500 307 276.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>